MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivbyrå 3967580
nr 396 7580
Skrivbyrå
Ek, längd: 115, djup: 52, djup: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 13 februari 2006
1.600 kr
1.300 kr
1.800 kr